İLETİŞİM

İLETİŞİM FORMU

Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Dudullu OSB Boğaziçi Üniversitesi Teknopark Anonim Şirketi (Büdotek) ile iletişime geçmeniz halinde iletişim nedeninizle orantılı ve sınırlı bir şekilde kişisel verilerinizi (ad, soyad, iletişim bilgileri, iletişim nedenine bağlı olarak değişkenlik gösteren kişisel veriler) işlemekteyiz. İletişim nedeninize bağlı olarak kişisel verilerinizi yalnızca ilgili üçüncü kişilere (örneğin iletişim nedeni başka bir üçüncü kurumu ilgilendiriyorsa, bu üçüncü kuruma) aktarmaktayız. Kişisel verilerinizin işlenmesi sürecinde sahip olduğunuz haklara buraya tıklayarak (www.budotek.com.tr) ulaşabilirsiniz.

  TEKNOPARK ULAŞIM

  Özel Araç ile;

  TEM otoyolunu kullanarak Ankara yönünden geldiğiniz takdirde TEM Çamlıca gişelerini geçtikten sonra Dudullu çıkışını kullanmalısınız. İstanbul yönünden geldiğiniz takdirde TEM Çamlıca Gişelerine gelmeden önce bulunan Dudullu çıkışını kullanmalısınız. Dudullu çıkışından sonra DUDULLU OSB yönlendirme tabelalarını takip ederek Teknoparka ulaşabilirsiniz.

  E-5/D-100 karayolu kullanarak gelindiğinde Kozyatağı-Ataşehir-Dudullu Organize Sanayi Bölgesi-DES istikametini kullanarak teknoparka ulaşabilirsiniz.

  Şile Yolunu kullanarak gelindiğinde Dudullu Organize Sanayi Bölgesi-DES istikametini kullanarak teknoparka ulaşabilirsiniz.

  Metro ile;

  M4 Hattı (Kadıköy-Kartal)ile Kozyatağı istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.istanbul-ulasim.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

  M5 Hattı ( Üsküdar-Çekmeköy)

  ile Dudullu istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.istanbul-ulasim.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

  Metrobüs ile;

  34A Hattı (Cevizlibağ-Söğütlüçeşme)
  34G Hattı (Beylikdüzü-Söğütlüçeşme)
  34U Hattı (Zincirlikuyu-Uzunçayır)
  34Z Hattı (Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme)

  üzerinde bulunan Altunizade durağında inerek M5 (Üsküdar-Çekmeköy) Metro Hattına geçiş yaparak Dudullu Metro Durağına ulaşıp diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

  Otobüs ile;
  14S Hattı (Kozyatağı-Sultanbeyli)
  ile DES B Kapısı durağında inerek teknoparka ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)19V (Kozyatağı-Samandıra)
  131YS (Sultanbeyli Devlet Hast-Yenidoğan-Ümraniye)
  19E (Kadıköy-Ataşehir-Sancaktepe-Yenidoğan)
  11P (Emek Mahallesi-Üsküdar)
  14YE ( Yavuztürk Mah/Ümraniye-Emek Mah.)
  19A (Ayrılıkçeşmesi-Yenidoğan)
  20D (Sarıgazi/Yenişehir-Kadıköy)
  ile Sarıgül Sokak durağında inerek teknoparka ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)14ES (Kadıköy-Esenşehir)
  19ES (Kadıköy-Esenşehir)
  ile Kurtuluş Caddesi durağı veya Fabrikalar (DES C Kapısı) durağı veya Sarıgül Sokak durağında inerek teknoparka ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)
  Minibüs ile;

  Dudullu Metro-Ferhatpaşa-Bostancı minibüs hattında DES A veya DES B kapısında inerek BÜDOTEK’e ulaşabilirsiniz.

  Denizyolu ile;

  İDO’nun ulaşım hizmeti sağladığı yerlerden Bostancı veya Kadıköy iskelelerine gelerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.ido.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

  İBB Şehirhatları A.Ş’nin Kadıköy ve Üsküdar İskelelerine gelerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.sehirhatlari.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

  Servis İmkanı

  Anadolu Yakasına ve Avrupa Yakasına geniş bir servis ağı mevcuttur.