Girişimci Firmalarımız

42 Bilişim A.Ş.

Mobil dönüşümler ile işletmelere güç sağlayan, yenilikçi bir dijital teknoloji firmasıdır. Hedefleri, satış çözümleri ile işlerin büyümesine yardımcı olmak ve geliştirdikleri inovasyonu pazara sunmaktır.

Sektör: Yazılım

Adastec

Adastec, AI, HD Map ve V-2-X (Vehicle-to-Everything) iletişimine dayalı özerk araç üreticilerine ve akıllı parça OEM’lerine yardımcı olmak için otomatik sürüş yazılımı ve hizmetleri geliştirmektedir.

Sektör: Yazılım

Altis Teknoloji Yazılım Ve Danışmanlık Ltd. Şti

Altis Teknoloji, kurulduğu 2003 tarihinden itibaren RFID sistem entegrasyonu başta olmak üzere RTLS, Pick to Light, otomasyon ve yazılım uygulamalarında sektöründe öncü firma olmuştur. Müşteri ile iletişimin ve müşteri taleplerinin doğru anlaşılmasının kilit nokta olduğu bilinciyle hareket eden Altis, uygulanabilirliği ve verimi gözeterek uygun projelendirmeyi tasarlar ve projelerini bu doğrultuda özenle hayata geçirir.

Farklı sektörlerden birçok firmaya ihtiyaç duydukları donanım ve yazılım çözümleri sunan Altis Teknoloji, alanındaki deneyimi ve yüksek bilgi birikimi ile hizmet vermeye merkez ofisi ve BÜDOTEK Ar-Ge ofisi olmak üzere iki farklı lokasyonda devam etmektedir.

Sektör: Elektrik-Elektronik / Yazılım

Anker Kimya Teknolojileri Ltd. Şti.

Anker Kimya Teknolojileri, Türkiye piyasasının ihtiyacı olan solvent, plastifiyan ve benzeri katkı maddelerinin dünya pazarlarından temini, bu kimyasallarla ilgili teknik/ticari danışmanlık, aracılık faaliyetleri, üretim tekniklerinin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

Sektör : Kimya

Aphel Yazılım A.Ş.

Aphel Yazılım, event-driven non-blocking I/O model teknolojisi üzerinde, benzer uygulamaların ayağa bile kalkamayacağı donanımlarda, yüksek işlem hacminde dahi kendinden beklenen performansı verebilen ürünler geliştirir.

Ürünlerin bilgisayar haricinde tablet ve diğer mobil cihazlara da destek vermesinin yanında, Cloud üzerinden sunmuş olduğu ürünlerin merkezi yüksek erişilebilirlik, ülkeler arası yedeklilik ve kıtalar arası felaketten kurtarma hizmetlerini de üstlenir.

Sektör: Yazılım

Argedan Bilişim A.Ş.

Argedan; 1993 yılında sadece özel yazılımlar üretmek için kurulan bir oluşumdur. Bu misyonla 1998’e kadar bir çok değişik sektörlere program yazarak faaliyetlerine devam ettirmiştir. 1998′den itibaren ise İş Yönetimi Uygulamaları ve Tesis Yönetimi alanlarında, yazılım ve yazılımları ile entegre özel donanım çözümleri sunmak amacıyla yeniden yapılanmıştır. Bu değişimin ilk ürünü olarak; Türkiye’nin ilk Spor Merkezi Üye Takip ve Tesis Yönetim Yazılımı olan GymPro yaratılmıştır.

​GymPro markası şu anda Türkiye’nin dört bir yanında, 500’den fazla noktada kullanılmaktadır.

​2014 yılında plaza, teknokent, fabrika, ofis vb. işletmeler için sunulan tesis yönetimi, geçiş kontrol ve ön ödeme sistemleri 2018 yılından itibaren iCard markası adı altında toplanmıştır. Argedan; GymPro ile birlikte iCard yazılımına da “Mobil uygulama ile karekodlu geçiş” özelliğini ekleyen ilk Türk firması olma özelliğini taşımaktadır. iCard; halen Türkiye’de orta ve büyük ölçekli kurumlar tarafından en fazla tercih edilen yazılımdır.

Argedan Bilişim A.Ş. %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Sektör: Yazılım

Arkel Elektrik Elektronik Tic. Ve San. A.Ş.

1998 yılında kurulan, asansör kumanda kartı üretimi ile faaliyetlerine başlayan ARKEL, asansör kumanda kartları, kumanda panoları, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri, VVVF sürücü, tümleşik asansör kontrol ünitesi imalatını ve sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarımını ve üretimini yapan sektörün AR-GE ve mühendislik hizmetleri alanındaki öncü markasıdır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak adına AR-GE, Üretim, Kalite, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerin tamamına önem vermekte ve kendini yenilemeye sürekli devam etmektedir.

Sektör: Elektrik-Elektronik

AS Siber Güvenlik Sistemleri San. ve Tic. A.Ş

AS Siber, 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2020 yılında BÜDOTEK Teknopark Kuluçka Merkezine kabul edilmiş ve kuluçka sürecini başarıyla tamamlamıştır. AS Siber; güvenlik teknolojilerinde ar-ge, dağıtım ve teknik servis tecrübesi olan bir teknoloji firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren, güvenlik teknolojilerine farklı bir bakış açısı getirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Sektör: Siber Güvenlik / Yazılım

Asis Otomasyon Ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş.

ASİS otomasyon sistemleri, müşteri tanıma sistemleri ve yazılım alanındaki Ar-Ge çalışmalarını geliştirerek, tamamı kendi üretimi olan sistem ve ekipman üretimini kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirmiş olduğu özel projelerde edindiği deneyim ve başarı otomasyon sistemlerinin ve müşteri tanıma sistemlerinin tek yerli üretici firması olup, konusunda anahtar teslimi komple çözüm sunan tek Türk firmasıdır.

Asis İstasyon Otomasyon Sistemleri satış, montaj, uygulama, eğitim ve servis konularında yurt çapında tüm petrol şirketlerine, kamu ve özel sektör kuruluşlarına Türkiye ve dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Sektör: Otomasyon Teknolojileri

Beakwise Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş.

Beakwise, başta finans kurumları olmak üzere orta ve büyük ölçekli kurumlara teknoloji hizmetleri sunar. Dijital dönüşüm, müşteri deneyiminin ve operasyonel süreçlerin mükemmelleştirilmesi, büyük veri işleme, veri analitiği ve yapay zeka çözümleri üzerine uzmanlaşmış kadrosuyla mikroservis mimarisini temel alan yazılım ürünleri geliştirir ve kurumlara yönetim ve bilgi teknolojileri danışmanlığı sunar.

Sektör: Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık

Boğaziçi Arge Biyomedikal Müh. ve Yönetim Dan. San. Tic. Ltd. Şti.

Sektör: Sağlık Teknolojisi

Bull Teknoloji ve Arge Anonim Şirketi

FPGA temelli teknolojimiz sayesinde sermaye piyasasında emir/veri işleme, simülasyon, raporlama, risk yönetimi alanlarındaki hız ve performans ihtiyacını karşılıyoruz.

Sektör: Finans

Capoom Medya A.Ş.

2021 yılında kurulan Capoom, dünyanın dijital ikizini oluşturma bakış açısıyla; oyunlarda, simülasyonlarda ve etkileşimli medyada kullanılabilecek, fotoğrafları ve 3B taramaları akıllı 3B modellere dönüştürecek yapay zeka tabanlı teknolojiler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Sektör: Yazılım – Medya ve İletişim

C/S Enformasyon Ltd. Şti.

Cybersoft, 1995 yılındaki kuruluşundan bu yana yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör BT projelerinin geliştirilmesinde teknolojik gelişim lideri olmuştur.

Sektör: Yazılım

Checkbox Bilişim Bilgisayar Ve Eğitim Hizmetleri Dan. Ve Ltd. Şti.

2015 yılında kurulan CheckBox, Finansal Hizmetler sektörlerine, özellikle Sigorta ve Bankacılık sektörüne yenilikçi, sonuç odaklı çözümler sağlama odaklı teknoloji hizmetleri, dış kaynak kullanımı ve yönetim danışmanlığı şirketidir.

Sektör: Yazılım

Climateware Teknoloji A.Ş.

Climateware, iklim teknolojileri alanında yeni nesil ürünler geliştiren uluslararası bir yazılım şirketidir. Topluluk odaklı yaklaşımıyla iklim krizi mücadelesine öncülük eden ve yenilikçi fikirlerin hayata geçebildiği bir ekosistem oluşturan Climateware, hem bireysel hem de kurumsal kullanıma uygun, küresel boyutta ölçeklenebilir ürünleri sayesinde iklim krizine karşı mücadeleyi kolaylaştırmaktadır.

İklim odaklı riskleri teknolojinin ve iş birliğinin gücüyle fırsata dönüştürme vizyonu ile kurulan Climateware, karbonsuzlaşma sürecinde kurumsal karbon yönetiminden seyahat ve lojistik kaynaklı emisyonların dengelenmesine kadar birçok alanda yenilikçi ürünler sunmaktadır.

Sektör: Yazılım

Coca-Cola İçecek A.Ş.

Coca-Cola İçecek (CCI) 10 ülkede (Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak, Suriye, Pakistan, Tacikistan), The Coca-Cola Company (TCCC) markalarından oluşan gazlı ve gazsız içeceklerin üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 26 şişeleme tesisine sahip CCI, Coca-Cola sisteminde satış hacmine göre altıncı büyük şişeleyici konumunda yer almaktadır.

Sektör: Yazılım

Crede Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.

Crede, verileri harekete geçirici bilgileri üretir ve verileri bir hizmet olarak sunar. Temel yetkinliği, veriyi değer katan eylemlere dönüştürmektir. Yapısal veriye ulaşma, makine öğrenmesi ve öngörüsel (prescriptive) analitik konularındaki uzmanlıkları iş faydaları yaratmakta kullanmaktadır.

Sektör: Yazılım

CrossByte Yazılım A.Ş.

E-ihracat özelinde yazılım çözümleri üretirken , geliştirmeyi sürdürdüğü yazılım projeleri ile birlikte uçtan uca hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Sektör: Yazılım

Çözümevi Yön. Dan. Ve Bilg. Yaz. Tic. A.Ş.

Çözümevi olarak, 1997 yılından beri müşterilerimize kurumsal iş uygulamalarında en doğru yol haritaları ve çözümler ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Başlangıçta SAP ERP uygulamalarında danışmanlık hizmeti sunarak başlayan yolculuğunda bugün merkezinde ERP yer alan, ama etrafında iş zekası, bütçe ve konsolidasyon uygulamaları, müşteri ilişkileri, mobil uygulamalar, doküman ve bilgi yönetimi, tedarikçi ilişkileri ile şirketlerin rekabet ortamında ayakta kalmalarına yardımcı olacak tüm alanlarda çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Sektör: Yazılım

Devexperts_Logo - 2
Devexperts Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Yazılım geliştirme, araştırma geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerini Devexperts Yazılım Geliştirme A.Ş. , finansal veri dağıtım hizmetlerini de Devexperts Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. adı altında yürütmekte olan firmamız, pek çok yerli aracı kurum ve yatırımcıya yenilikçi ve katma değerli yazılım hizmetleri ve ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Sektör: Yazılım

Devexperts_Logo - 2
Devexperts Teknoloji Yazılım Geliştirme A.Ş.

Devexperts, 2002 yılında kurulmuş ve o zamandan beri de finans endüstrisi için veri yayını, yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri sunan bir finansal teknoloji şirketidir. Küresel finans endüstrisinin en tanınmış ve güvenilir teknoloji uygulamalarından bazılarının arkasındaki güç de olan Devexperts, seçkin yazılımcılardan oluşturduğu kadrosu ve sermaye piyasalarındaki global tecrübesiyle sermaye piyasaları oyuncularının uzun vadeli ve katma değerli iş ortağı olmaya devam etmektedir. 600’ün üstünde çalışanı ve 8 ülkede toplam 11 hizmet ofisiyle faaliyet gösteren Devexperts, 2015 yılında Türkiye’de de faaliyetlerine başlamıştır. Yazılım geliştirme, araştırma geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerini Devexperts Yazılım Geliştirme A.Ş., finansal veri dağıtım hizmetlerini de Devexperts Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. adı altında yürütmekte olan firmamız, pek çok yerli aracı kurum ve yatırımcıya yenilikçi ve katma değerli yazılım hizmetleri ve ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Sektör: Yazılım

Digiform Yazılım Tic. A.Ş.

2005 yılında kurulan Digiform’un ürün ve hizmetleri, fiziksel haldeki kağıt belgeleri sayısallaştırıp, belge üzerindeki bilgilerin sistemlere doğru ve hızlı yazdırılmasını sağlar. Digiform’un akıllı teknolojisi ile belge üzerinden giriş ve kontrol yapılması gerektiren her türlü süreç operasyonunda işletmenizin kar etmesine yardımcı olur.

Sektör: Yazılım

E-Commint Yazılım Teknolojileri A.Ş.

E-Commint e-ticaret çözümleri alanında edindiği 10 yılı aşkın deneyimini yeni bir marka altında uluslararası pazarlara açmak için kuruldu. E-ticaret ile dönüşen sektörlere ihtiyaç duyacakları farklı dijitalleşme hizmetlerini de E-Commint çatısı altında bölgesel projelerde sunuyoruz.

Pek çok sektörden e-ticaret süreçlerini bize emanet eden müşterimize ar-ge’ye dayalı yenilikçi çözümlerimizi sunuyor, hizmetlerimizi genişletmek, çalışma arkadaşlarımızı sürekli geliştirmek ve aynı zamanda da gençlere yatırım yapmak için yola çıktık. Sadece teknolojik becerimizle, arge ve yenilikçi kapasitemizle değil sözümüzün arkasında durmamızla, etik değerlerimizle, güvenilir olmak ve hep öyle kalmak için doğruluğun her zaman yanındayız.

Sektör: Yazılım

Ekol Transport A.Ş.

Ekol Transport A.Ş. olarak 1990 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde yürüttüğümüz Ar-Ge faaliyetleri ile başta şirketimiz ve bütün yurt içi-yurt dışı iştirakleri için karayolu taşımacılığı, intermodal taşımacılık, gümrükleme ve dış ticaret, aktarma merkezi yönetimi ve freight forwarding alanlarında sektörel tecrübemizi teknolojik gelişmelerle birleştirerek, sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda, yenilikçi sistemler ve ürünler üretmekteyiz.

Sektör: Lojistik

Encotherm Endüstriyel Fırın Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Endüstriyel Fırın üretimi konusunda uzman olan firma, başta alüminyum olmak üzere bakır-pirinç ve demir-çelik sektörleri için yüksek vasıflı endüstriyel ürünler üretmektedir. Ana imalat konusu endüstriyel fırınlar ve ısıl işlem tesisleri olan Encotherm geniş bir yelpazede standart ve özel tasarım endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Sektör: Makina

Epigenetiks Genetik Biyoinformatik Yazılım A.Ş.

Epigenetiks alanında uzman interdisipliner ekibi ile yaşam ve sağlık bilimleri sorularına ışık tutabilmek için deney tasarım ve uygulama alanlarında danışmanlık, deney sonuçlarınızın güvenli bir ortamda saklanarak anlamlandırılması için veri analizi, biyoinformatik uygulamaları ve son kullanıcıya yönelik kişisel tıp ve sağlıklı yaşam hizmetleri vermektedir.

Sektör: Biyoinformatik

Ever İnovasyon ve Teknoloji A.Ş.

Firma, enerji depolama ve robotlu otomasyon konularında ürün geliştiren, üreten ve ticaretini yapan elektro-mekanik şirketidir. Son zamanlarda popüler olan düşük voltajlı, geri beslemeli işbirlikçi robotlar konusunda 5-20 kg yük kapasitesinde COREVER robot ailesini tasarlamakta ve geliştirmektedir. Aynı zamanda enerji depolama sistemleri için güç elektroniği ve batarya yönetim sistemleri çözümleri de üretmektedir.

Sektör: Makine ve Teçhizat İmalatı

FE Teknoloji Hizmetleri İleri Müh.Ltd. Şti.

FE-Tech, FE Teknoloji Hizmetleri İleri Mühendislik Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti., bilgisayar destekli tasarım (CAD), bilgisayar destekli mühendislik (CAE), sonlu elemanlar analizleri (FEA), test ve ölçüm konularında uzman bir firmadır.

Sektör: Makina Müh.

Furkan Nakıp Silva Yazılım

2000 yılından beri, Türkiye’de Ödemeler Ekosisteminde önmeli projelere imza atan ekibimiz ile, finans sektörü için projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Birikimimiz ve yeni kazanımlarımız ile ödeme sistemlerine değer katmak adına,  ödeme sistemleri oyuncularının tümü ile birlikte maksimum fayda sağlayacak şekilde gelişme gayreti içindeyiz. Küresel ödeme sistemlerinin yeniden dizayn edildiği bu günlerde, farklı teknolojiler içeren ödeme sistemlerini  ortak platformlarda birleştirmeyi hedefleyen projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Sektör: Yazılım

G Teknoloji Bilişim San. ve Tic. A.Ş.

2000 yılında kurulan GTech, veriyi değere dönüştürmek üzere, verinin her alanı üzerinde uzmanlaşmış ekiplerle dijital dönüşüm iş ortağı olarak müşterilerinin yanında yer alan teknoloji firmasıdır. GTech olarak, gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı öngörerek, hedeflerinize ulaşmanız ve rekabette öne çıkmanız için teknoloji bilgimiz, sektör tecrübemiz ve çevik çalışma anlayışımızla  Veri Yönetimi ve Bankacılık çözümleri olmak üzere 2 ana başlık altında uçtan uca hizmetler sunmaktayız.

Sektör: Yazılım

Ideasoft Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

IdeaSoft 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcılarından biridir. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

Sektör: Yazılım

İdea Öğrenim Teknolojileri Ticaret A.Ş.

Eğitim sektörüne 1994 yılında giren İDEA, 1999 yılından itibaren e-learning teknolojileri konusunda inovatif çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye’nin tek e-eğitim hazırlama aracını geliştirmiş olan İDEA, 2018’den sonra tamamen Bulut Teknolojilerine dayalı ve yapay zeka algoritmalı Online Sınav Sistemleri, Eğitim Yönetim Sistemleri, Sanal Sınıflar üzerine ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektör: Yazılım

İkom Bilişim Teknolojileri A.Ş.

2018 yılından günümüze faaliyetlerini sürdürmekte olan İkom Bilişim, Türkiye’nin OSOS (Otomatik Sayaç Okuma Sistemi) alanındaki en deneyimli mühendis kadrosuna sahip lider firmasıdır. AR-GE faaliyetlerine verdiği büyük öneme uygun olarak, ürünlerinin yazılım ve donanım bileşenlerinin tüm tasarım ve geliştirme çalışmalarını yapmakta, ve ayrıca yerli üretim gerçekleştirmektedir. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, Türkiye’de elektrik dağıtım şirketlerinin lider çözüm sağlayıcısı haline gelmiştir, ve alanında en kaliteli haberleşme ünitesini müşterilerine sunmaktadır. Elektrik Dağıtım şirketleri, Organize Sanayi Bölgeleri ve Telekom operatörleri ana müşteri segmentleridir. Faaliyetlerini İstanbul merkezli olarak Buyaka Ümraniye ve BÜDOTEK Teknopark ofislerinde devam ettirmektedir.

Önümüzdeki yıllarda Türkiye dışında da faaliyetlerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Sektör: Yazılım

Infotec Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.

Türkiye’de sağlık sektöründe 12 yıllık deneyimi olmakla beraber aktif olarak 300’ün üzerinde hastane, tıp merkezi ve poliklinik sağlık kuruluşuna yazılım hizmeti sağlamaktadır. Sektöründe uzmanlaşmış bir ekibi ile beraber (mühendisler, doktorlar, hemşireler, …) sektör ihtiyaçlarına göre özelleşmiş güncel yazılımlar hazırlamaktadır. Sağlık turizmine büyük katkı sağlamayı planlamaktadır.

Sektör: Yazılım, Sağlık

İnventron Elek. San. Tic. Ltd. Şti.

Uzman mühendis kadrosu ile şirketlerin donanım ve yazılım ihtiyaçlarını tek bir iş ortağı ile yapmanızı sağlamaktadır. Inventron özellikle gömülü sistemler alanındaki uzmanlığı ile elektronik cihaz üretimi ve cihaz yazılımları geliştirmenin yanı sıra, orta katman mimarileri ve kurumsal uygulamalar konusunda da hizmetler vermektedir.

Sektör: Yazılım

Logiverse Teknoloji A.Ş.

Logiverse, lojistik servis sağlayıcıları ve kargo şirketleri başta olmak üzere sektöründe öncü firmalar için nakliye, depolama, e-ticaret, ve dış ticaret sistemleri üretmektedir.

İnovatif iş modellerini takip eden kuruluşlara sektörel tecrübemizi yeni nesil teknolojik gelişmelerle birleştirerek ihtiyaca özel çözümler sunmak için kurulmuştur.

Sektör: Lojistik

lvsrnd_logo
LVS RND Yazılım A.Ş.

LVS RnD ihtiyaca özel mobil uygulama dizayn etme ve yenilikçi paydaşlarla yazılım üretmek üzerine kurulmuş, hızla gelişmekte olan bir mobil uygulama yazılım araştırma ve geliştirme firmasıdır. Firma, yüksek yazılım teknolojisinin kullanıldığı ve kullanıcı deneyiminin ön plana alındığı akıllı mobil uygulamalar ile alanında ilerlemektedir. Dijital ürün stratejistleri, kullanıcı deneyimi tasarımcıları ve yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz bir yandan büyümekte ve gelişmektedir.

Sektör: Yazılım

Medtec Bilgi Teknolojileri ve Yazılım A.Ş.

Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti ve verimlilik felsefelerini ilke edinmiş olan MEDTEC, dünyanın en büyük konteyner taşımacılığı firmalarından MSC Grubu bünyesinde yer almaktadır.

Lojistik süreçlerindeki zengin bilgi ve birikimiyle geliştirdiği teknoloji çözümlerini sunarak, iş süreçlerini iyileştirme ve proje yönetimi konularında hizmet vermektedir.

Sektör: Yazılım

Mertech Elektronik Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mertech, otomotiv, denizcilik ve farklı endüstriyel sektörlerde başarılı elektronik ürünleri hayata geçiren bir teknoloji şirketidir. IoT alanındaki kendi yazılım platformunu ve farklı patent süreçlerinde olan donanım ürünlerini Octoopi çatı markası altında toplamıştır. Bunlardan Octoopi Energy markasıyla denizcilik sektörü için Akıllı Akü Yönetim ve İzleme Sistemi; Octoopi Twin markasıyla otomotiv sektöründe ticari araçlar için Dijital İkiz Sistemi ve Octoopi Van markasıyla da karavanlar için Akıllı Karavan ve Mobil Yaşam Yönetim Sistemi ürünlerini geliştirmektedir.

Sektör: Elektrik-Elektronik / Yazılım

Mirsis Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Mirsis Bilgi Teknolojileri; bilişim teknolojileri konusunda, farklı sektörlerin ve her ölçekteki işletmenin özgün
ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve hizmet ağına sahiptir. Konusunda uzman çalışanları ile özel projeler ve yazılım geliştirme, danışmanlık, dış kaynak, test hizmeti, sistem sürekliliği ve yönetimi hizmetlerini vermektedir. Aynı zamanda ARGE merkezinde yeni teknolojileri kullanarak yaşamı kolaylaştıracak, ekonomiyi ileriye götürecek, çevreye duyarlı ve katma değeri yüksek ürünler/hizmetler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Sektör: Yazılım / Bilgi Teknolojileri

Multinet Teknoloji A.Ş.

Intentiv, Fintech alanında pazara yön veren yenilikçi çözümler geliştirmek hedefiyle 2016 yılında kuruldu. Inventiv; Türkiye’de ‘Akıllı Kart Teknolojisi’ni kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler alanında kullanan ilk şirket olan Multinet Up’ın %100 iştirakidir. Multinet Up’ın kurulduğu tarih olan 1999 yılından itibaren elde ettiği tüm bilgi birikimi, deneyimi ve tecrübeli Bilgi Teknolojileri kadrosunun gücüyle yola çıkan inventiv, payd​aşlarına hayatı kolaylaştıra​n çözümler sunma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Sektör: Yazılım

Nerodata Teknoloji A.Ş.

Nerodata, büyük ölçekli işletmelerin veri toplama, büyük veri etkinleştirme ve iş analitiği ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayan büyük bir veri ve yazılım danışmanlık şirketidir. Sektörler arası uzmanlığı ile işletmelerin gelişim süreçlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Müşterileri arasında telekomünikasyon, finans, e-ticaret, perakende ve eğitim sektörlerinden birçok firma bulunmaktadır.

Sektör: Yazılım

Netmera Kaan Bingöl Ahmet Başaran Kollektif Şirketi

Netmera mobil uygulama ve web sistemlerinin kullanım ve gelirini artırmaya yönelik bir bulut servisidir. İş kullanıcılarına yönelik analitik, çok kanallı kampanya gönderimi ve otomasyonu araçları sunar. Yurt içinde ve yurt dışında banka, telekom operatörü, e-ticaret platformları gibi farklı sektörlerden çok sayıda marka tarafından kullanılmaktadır. Netmera, TEYDEB destekleri ve Ar-Ge projeleri ile hayata geçirilmiş, yüz milyonlarca mobil uygulama ve web sitesi kullanıcısından veri toplayan ve her ay milyarlarca kampanya mesajı gönderimi yapılan bir büyük veri platformudur. Tamamen açık kaynaklı yazılımlar kullanılarak, Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Uluslararası pazarda kabul gören Netmera ürünü, yapay zeka, derin öğrenme ve Ar-Ge ye dayalı yeni yetenekler eklenerek geliştirilmektedir.

Sektör: Yazılım

Netoloji Yazılım A.Ş.

Netoloji, BPM – Kurumsal Süreç Yönetimi ve doküman yönetimi konusunda uzmanlaşmış yazılım firmasıdır. Operasyonel faaliyetlerini Türkiye’de İstanbul ve İzmir’de, Ar-Ge faaliyetlerini BÜDOTEK Teknopark’ta yürüten Netoloji, aynı zamanda yurtdışında ABD, İngiltere, Almanya, Bulgaristan, Rusya, Kanada, Azerbaycan, Ürdün, Suudi Arabistan ve Gürcistan’da  faaliyetini sürdürmektedir. Yetkin iş ortakları ile birlikte iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik bütünleşik çözümler sunmanın yanı sıra, iş çözümleri danışmanlığı da vermektedir.

Sektör: Yazılım

Ortus Yazılım A.Ş.

Ortus4c 2016 yılında kurulmuş yazılım ve danışmanlık şirketidir. Yapay zeka ve doğal dil işleme kullanarak satış ve müşteri kanallarını tek platform üzerinde birleştirerek operasyonel verimliliği arttıran bir teknoloji şirketidir. Modüler ve dijital iletişim platformları üretmenizi sağlayan altyapı hizmetleri sunar.

Birden fazla kanal ve cihaz türü üzerinden chatbot, canlı destek, uzaktan video danışmanlığı, görsel canlı destek, Co browsing ve sosyal medya entegrasyonu modülleri aracılığı ile şirketlere benzersiz ve özelleştirilebilir müşteri deneyimi çözümleri sunmaktadır.

E-Ticaret, Bankacılık, Sağlık, Sigorta, Telekomünikasyon, Eğitim, Finans, Otomotiv, Emlak, Medya, Perakende gibi bir çok sektörde modüllerimizden faydalanabilirsiniz.

Sektör: Yazılım

Okyanus Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Teknolojik gelişmeler ışığında iki ana alanda yatırımları bulunan firmamız, Bilgi güvenliği ve E-Pazarlama çözümleri alanında; bireysel ve kurumsal olmak üzere 30’a yakın ürünü ve sistemi öz kaynaklarıyla Türkiye’de üretmiştir. Tüm donanım ve yazılımları bünyesindeki Türk mühendisleriyle geliştiren firmamız; bilgi güvenliği alanında bireysel, özel ve kamu kurumlarının tamamının ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri üreten Türkiye’nin ilk bilgi güvenliği firmasıdır.

Sektör: Yazılım

Pals Haberleşme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Pals Haberleşme, milli ve yerli uydu haberleşme teknolojileri üreten, 2020 yılında kurulmuş ve Büdotek’e kabul edilmiş, sektörel olarak yenilikler getiren bir Ar-Ge şirketidir.

Uydu haberleşmesi alanında proje bazlı ürün geliştirme, sistem entegrasyonu, sektörel mühendislik ve test hizmetleri veren Pals Haberleşme, yenilikçi ve etkin çözümler sunmak adına araştırma ve geliştirme süreçlerine önem vermektedir

Sektör: Telekomünikasyon

Pievision Teknoloji A.Ş.

Pievision 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan Durmaz Teknoloji AŞ’nin spin-off firmasıdır. Firmanın ana amacı yüksek katma değer içeren teknoloji konularında Ar-Ge faaliyetlerinde bulunmak ve ürünler ortaya çıkarmaktır. Firma hali hazırda 3 ana ürün gamında çok sayıda projede çalışmalarına devam etmektedir.

Sektör: Tıbbi Cihaz

Politeknoloji Elektronik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd.

Politeknoloji, konusunda 20 senelik deneyimli bir tecrübenin etkisiyle 2010 yılında kurulmuştur. Güç elektroniği ve endüstriyel elektronik konusunda faaliyet göstermektedir. Güç elektroniği konusunda yenilikçi teknolojileri geliştirerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Şirket, doğrultucular, eviriciler, statik frekans çeviriciler, gerilim regülatörleri (statik ve servo) ürünlerinin üretimi ile, telekom güç kaynakları, akü izleme sistemleri, güneş panelleri, Elektronik yükler, aktif ve pasif filtreler tasarımlamakta ve üretmektedir. Politeknoloji aynı zamanda Aitelong ve China Aviation firmasının temsilciliğini yapmaktadır.

Sektör: Elektrik- Elektronik

PMA Bilişim Ve Ticaret A.Ş.

PMA Bilişim ve Ticaret A.Ş. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetimi ve müşteri odaklı çalışan ekibi ile kurumsal teknoloji çözümleri sağlamaktadır. Uzmanlık alanları; insan kaynakları – bordro yazılımları, makine öğrenmesi ve veri mühendisliğidir.

Sektör: Yazılım

PMA Yazılım Anonim Şirketi

PMA Yazılım yalnızca insan kaynakları profesyonelleri için yazılım geliştirme alanına odaklanmış bir şirkettir. Çalışma biçimlerinin hızla değiştiği günümüz iş dünyasında insan kaynakları fonksiyonlarında teknoloji kullanımı giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. İşe alımdan sirkülasyon tahminine kadar yeni nesil teknolojiler ile çalışan memnuniyetini artıracak çözümler hızla kullanıma girmektedir. Şirketimiz bu trende yönelik yazılım çözümleri geliştirmekte ve ülkemizin saygın kurumlarına hizmet sunmaktadır.

Sektör: Yazılım Geliştirme

QUANTIST LOGO
Quantist Teknoloji A.Ş.

Quantist, veri bilimini ve yenilikçi teknolojileri titiz bir ar-ge süreci ile birleştiren bir finansal bilim şirketidir. 35 seneyi aşan tecrübeye sahip uzman kadrosu ile rekabetçi finansal teknoloji ürünleri geliştirmektedir. Türkiye ve uluslararası finans sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilere danışmanlık, tasarım ve araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile hizmet vermektedir.

Sektör: Yazılım

Samurai Robotik ve Yapay Zeka Ltd. Şti.

Sürdürülebilir bir dünya için robot teknolojileri geliştiren Samurai Robotik ve Yapay Zeka Ltd. Şti., robotik, mekatronik, kontrol, otomasyon, yapay zeka, makine öğrenmesi, veri işleme ve bilgi teknolojileri alanlarında araştırma yapmakta; yazılım, donanım ve sistem geliştirmekte; ve mühendislik, danışmanlık, Ar-Ge ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Sektör: Yazılım, Robotik, Yapay Zeka

Satelcom Telekomünikasyon Bilgi Ve İletişim Teknolojileri İthalat İhracat Sanayi A.Ş.

Satelcom, çok sayıda sektörde Telekom servis sağlayıcıları, uydu servis kullanıcıları ve kurumsal müşterilerin karşılaştığı günümüzün en karmaşık kablosuz sorunlarına yönelik profesyonel telekom çözümleri sunmaya odaklanmış küresel bir RF Mühendislik, İnşaat ve Entegrasyon Hizmetleri şirketidir.

Sektör: Telekomünikasyon

SDG Danışmanlık Mühendislik Eğitim Hizmetleri A.Ş.

Karbonnötr, Sürdürülebilirlik ve Düşük Karbonlu üretimi yaygınlaştırmak, ulaşılır kılmak ve paydaşlarımıza bu süreçte katma değer sağlamak için kendi alanlarında profesyonel iş insanlarının kurduğu bir yapıdır.

Sektör: Çevre

Semtrio Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Semtrio, İstanbul ve Londra’da yer alan ofisleriyle “Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik” alanlarında kurumlara üst düzey danışmanlık hizmeti veren, gücünü yerli insan ve teknoloji kaynaklarından alan uluslararası bir şirkettir. 2016’da kurulan Semtrio, sıfır emisyon hedefini teknolojik inovasyonla buluşturarak günümüzde Türkiye’nin en büyük sürdürülebilirlik şirketi ve en yüksek puana sahip B Corp şirketi olmuştur.

Küresel iklim krizi ile mücadelede sürdürülebilir kalkınmanın öneminin altını çizen Semtrio, sektörlerin ve firmaların gereksinimlerine özel raporlama, danışmanlık, sertifikasyon ve dijital karbon teknolojilerini içeren geniş bir yelpazede sürdürülebilirlik çözümleri sunuyor; iklim teknolojileri alanında bireylere ve kurumlara ilham kaynağı olarak dünya üzerinde somut değişiklikler yaratan bir şirket olma vizyonu taşıyor.

Sektör: Yazılım

SK Robotik San. ve Tic. Ltd. Şti.

SK Robotik, yapay zeka ve robotik teknolojileri üzerine yaptıkları çalışmalar ve geliştirdikleri çözümler sayesinde, firmaların Endüstri 4.0 geçişine en uygun çözümleri geliştirmektedir.

Sektör: Robotik

SK Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti.

Temel hedefleri çağdaş ve dünyada her alanda önder bir Türkiye’nin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Bu doğrultuda SK Teknoloji, 1997 yılından itibaren yürüttüğü farklı ve hep daha iyisini hedefleyen projeleriyle her geçen gün tecrübe ve birikimlerini bir adım ileriye götürmüştür.

Sektör: Yazılım

Snapbytes Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Resmi Atlassian Çözüm Ortağı olan Snapbytes Atlasssian ekosistemi çevresinde özel geliştirme, kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. CI / CD / Devops teknikleri konusundaki güçlü deneyimleri ile kuruluşların sürekli süreç iyileştirme hedeflerine ulaşmalarını ve hızlandırmalarını sağlamaktadır. Snapbytes dünya çapında ve yerel olarak çalışmaktadır.

Sektör: Yazılım

Teb ARF Teknoloji A.Ş

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektör: Finans

Technomind Dijital Sistemler Sanayi Ticaret A.Ş.

Technomind Dijital Sistemler San. ve Tic. A.Ş. © 2020 yılında, ileri teknoloji ve yaklaşımlarla yenilikçi hizmet ve ürün çözümleri sunmak üzere araştırma ve geliştirme şirketi olarak kurulmuştur. Technomind Dijital Sistemler© endüstri, robotik ve sağlık alanında ihtiyaçları iyi analiz eden, bu ihtiyaçlara çözüm arayan ve bu doğrultuda hızlı öncü prototip üreten, kullanıcı deneyimlerini değerlendirme yoluyla yeni tasarımlara hayat vererek nihai ürüne dönüştüren inovatif bir bakış açısı taşır. Çalışmaları kapsamında dijital patoloji gibi uzaktan erişimli, taşınabilir nitelikte, tanı ve teşhis sürecini destekleyici sistemler geliştirir.

Sektör: Sağlık / Tıbbi cihaz / Elektronik / Yazılım

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax güçlü altyapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Ticimax, 4000 ‘in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.

Sektör: Yazılım

T.O.M. Digital

TOM Şirketler Grubu, TOM Digital ile teknoloji üretmek, paranın en teknolojik halini TOM Finansman ve TOM Pay şirketleri aracılığı ile tüketicilerle tanıştırmak için 2020 yılının sonunda, Aydın Holding çatısı altında kuruldu.

Avrupa’nın en büyük dijital fintech şirketleri arasına girmek, Türkiye’nin finans teknolojileri alanında unicorn şirketi olmak vizyonu ve iddiası ile yola çıkan TOM Şirketler Grubu, ismini  “Technology of Money” yani paranın teknolojisinden alıyor.

TOM Şirketler Grubu’nun müşterilerine vaadi; finansal ihtiyaçlarını mevcut sistemlerle yeterince karşılayamayan kişiler dahil herkese, mikro kredi ve e-para başta olmak üzere yenilikçi finansal çözümler sunmak ve bu çözümleri de akıllı telefondan başka hiç bir şeye ihtiyaç bırakmadan cebe sığdırmaktır.

Sektör: Fintech

Value Analytics Labs

Value Analytics Labs, sağlık ekonomisi modellemesi, gerçek dünya kanıtları ve veri analitiği alanlarında faaliyet göstermektedir. Endüstri deneyimi, bilimsel yaklaşım ve akademik altyapısı sayesinde sağlık ekonomisi konusundaki problemlere modern ve yenilikçi çözümler sunar.

Sektör: Yazılım / Danışmanlık

Veloxity Türkiye İrtibat Bürosu

2013 yılında Amerika’da kurulan Veloxity, mevcut mobil pazarlama uygulamalarını devrimci teknolojiler ve zorlayıcı analizler yoluyla aşmayı hedefleyen inovatif çözüm üreten bir kuruluştur. 2016 İstanbul’da ilk şubesi açılmıştır.

Sektör: Yazılım