Girişimci Firmalarımız

42 Bilişim A.Ş.

Mobil dönüşümler ile işletmelere güç sağlayan, yenilikçi bir dijital teknoloji firmasıdır. Hedefleri, satış çözümleri ile işlerin büyümesine yardımcı olmak ve geliştirdikleri inovasyonu pazara sunmaktır.

Sektör: Yazılım

Adastec

Adastec, AI, HD Map ve V-2-X (Vehicle-to-Everything) iletişimine dayalı özerk araç üreticilerine ve akıllı parça OEM’lerine yardımcı olmak için otomatik sürüş yazılımı ve hizmetleri geliştirmektedir.

Sektör: Yazılım

Aphel Bilişim Hizmetleri Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

Aphel Bilişim Hizmetleri, event-driven non-blocking I/O model teknolojisi üzerinde, benzer uygulamaların ayağa bile kalkamayacağı donanımlarda, yüksek işlem hacminde dahi kendinden beklenen performansı verebilen ürünler geliştirir.

Ürünlerin bilgisayar haricinde tablet ve diğer mobil cihazlara da destek vermesinin yanında, Cloud üzerinden sunmuş olduğu ürünlerin merkezi yüksek erişilebilirlik, ülkeler arası yedeklilik ve kıtalar arası felaketten kurtarma hizmetlerini de üstlenir.

Sektör: Yazılım

Anker Kimya Teknolojileri Ltd. Şti.

Anker Kimya Teknolojileri, Türkiye piyasasının ihtiyacı olan solvent, plastifiyan ve benzeri katkı maddelerinin dünya pazarlarından temini, bu kimyasallarla ilgili teknik/ticari danışmanlık, aracılık faaliyetleri, üretim tekniklerinin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

Sektör : Kimya

Aryas Games Yazılım Ltd. Şti.

Oyun sektörü, dünyada en hızlı büyüyen sektörlerin başında gelmektedir. Aryas Games Türkiye’deki oyun sektörünün gelişimine, büyümesine ve nitelikli insan yetişmesine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

City Fighter vs Street Gang oyunları Android ve Ios mobil cihazlar üzerinde oynanabilen, Unity 3d oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş olup Google Play Store ve Apple Store’da satıştadır. Oyun içerisindeki materyaller, karakterler ve animasyonların yapımında Autodesk Maya, Autodesk Motion builder gibi gelişmiş 3d yazılımların yanı sıra motion capture teknolojisi kullanılmıştır. Motion capture teknolojisi aynı zamanda firmanın halen üzerinde çalıştığı gelecek vaad eden bir Ar-Ge projesidir.

Sektör: Oyun Yazılımı

ARKEL Elektrik Elektronik Tic. Ve San. A.Ş.

1998 yılında kurulan, asansör kumanda kartı üretimi ile faaliyetlerine başlayan ARKEL, asansör kumanda kartları, kumanda panoları, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri, VVVF sürücü, tümleşik asansör kontrol ünitesi imalatını ve sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarımını ve üretimini yapan sektörün AR-GE ve mühendislik hizmetleri alanındaki öncü markasıdır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak adına AR-GE, Üretim, Kalite, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerin tamamına önem vermekte ve kendini yenilemeye sürekli devam etmektedir.

Sektör: Elektrik-Elektronik

Asis Otomasyon Ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş.

ASİS otomasyon sistemleri, müşteri tanıma sistemleri ve yazılım alanındaki Ar-Ge çalışmalarını geliştirerek, tamamı kendi üretimi olan sistem ve ekipman üretimini kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirmiş olduğu özel projelerde edindiği deneyim ve başarı otomasyon sistemlerinin ve müşteri tanıma sistemlerinin tek yerli üretici firması olup, konusunda anahtar teslimi komple çözüm sunan tek Türk firmasıdır.

Asis İstasyon Otomasyon Sistemleri satış, montaj, uygulama, eğitim ve servis konularında yurt çapında tüm petrol şirketlerine, kamu ve özel sektör kuruluşlarına Türkiye ve dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Sektör: Otomasyon Teknolojileri

Beakwise Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş.

Beakwise, başta finans kurumları olmak üzere orta ve büyük ölçekli kurumlara teknoloji hizmetleri sunar. Dijital dönüşüm, müşteri deneyiminin ve operasyonel süreçlerin mükemmelleştirilmesi, büyük veri işleme, veri analitiği ve yapay zeka çözümleri üzerine uzmanlaşmış kadrosuyla mikroservis mimarisini temel alan yazılım ürünleri geliştirir ve kurumlara yönetim ve bilgi teknolojileri danışmanlığı sunar.

Sektör: Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık

C/S Enformasyon Ltd. Şti.

Cybersoft, 1995 yılındaki kuruluşundan bu yana yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör BT projelerinin geliştirilmesinde teknolojik gelişim lideri olmuştur.

Sektör: Yazılım

Checkbox Bilişim Bilgisayar Ve Eğitim Hizmetleri Dan. Ve Ltd. Şti.

2015 yılında kurulan CheckBox, Finansal Hizmetler sektörlerine, özellikle Sigorta ve Bankacılık sektörüne yenilikçi, sonuç odaklı çözümler sağlama odaklı teknoloji hizmetleri, dış kaynak kullanımı ve yönetim danışmanlığı şirketidir.

Sektör: Yazılım

Coca-Cola İçecek A.Ş.

Coca-Cola İçecek (CCI) 10 ülkede (Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak, Suriye, Pakistan, Tacikistan), The Coca-Cola Company (TCCC) markalarından oluşan gazlı ve gazsız içeceklerin üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 26 şişeleme tesisine sahip CCI, Coca-Cola sisteminde satış hacmine göre altıncı büyük şişeleyici konumunda yer almaktadır.

Sektör: Yazılım

Crede Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.

Crede, verileri harekete geçirici bilgileri üretir ve verileri bir hizmet olarak sunar. Temel yetkinliği, veriyi değer katan eylemlere dönüştürmektir. Yapısal veriye ulaşma, makine öğrenmesi ve öngörüsel (prescriptive) analitik konularındaki uzmanlıkları iş faydaları yaratmakta kullanmaktadır.

Sektör: Yazılım

Çözümevi Yön. Dan. Ve Bilg. Yaz. Tic. A.Ş.

Çözümevi olarak, 1997 yılından beri müşterilerimize kurumsal iş uygulamalarında en doğru yol haritaları ve çözümler ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Başlangıçta SAP ERP uygulamalarında danışmanlık hizmeti sunarak başlayan yolculuğunda bugün merkezinde ERP yer alan, ama etrafında iş zekası, bütçe ve konsolidasyon uygulamaları, müşteri ilişkileri, mobil uygulamalar, doküman ve bilgi yönetimi, tedarikçi ilişkileri ile şirketlerin rekabet ortamında ayakta kalmalarına yardımcı olacak tüm alanlarda çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Sektör: Yazılım

Digiform Yazılım Tic. A.Ş.

2005 yılında kurulan Digiform’un ürün ve hizmetleri, fiziksel haldeki kağıt belgeleri sayısallaştırıp, belge üzerindeki bilgilerin sistemlere doğru ve hızlı yazdırılmasını sağlar. Digiform’un akıllı teknolojisi ile belge üzerinden giriş ve kontrol yapılması gerektiren her türlü süreç operasyonunda işletmenizin kar etmesine yardımcı olur.

Sektör: Yazılım

Epigenetiks Genetik Biyoinformatik Yazılım A.Ş.

Epigenetiks alanında uzman interdisipliner ekibi ile yaşam ve sağlık bilimleri sorularına ışık tutabilmek için deney tasarım ve uygulama alanlarında danışmanlık, deney sonuçlarınızın güvenli bir ortamda saklanarak anlamlandırılması için veri analizi, biyoinformatik uygulamaları ve son kullanıcıya yönelik kişisel tıp ve sağlıklı yaşam hizmetleri vermektedir.

Sektör: Biyoinformatik

Ekol Yeni Nesil Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Sektör: Lojistik

Encotherm Endüstriyel Fırın Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Endüstriyel Fırın üretimi konusunda uzman olan firma, başta alüminyum olmak üzere bakır-pirinç ve demir-çelik sektörleri için yüksek vasıflı endüstriyel ürünler üretmektedir. Ana imalat konusu endüstriyel fırınlar ve ısıl işlem tesisleri olan Encotherm geniş bir yelpazede standart ve özel tasarım endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Sektör: Makina

Fbt Finansal Bilgi Teknolojileri A.Ş

İstanbul / Türkiye merkezli, makine öğrenimi ve büyük verileri kullanarak, ticaret ve risk önleme geliştirme ile ilgili çalışmalarımızda dünya çapında en büyük şirketlerden bazılarına hizmet ediyoruz.

Sektör: Yazılım

FE Teknoloji Hizmetleri İleri Müh.Ltd. Şti.

FE-Tech, FE Teknoloji Hizmetleri İleri Mühendislik Araştırma ve Geliştirme San.Tic.Ltd.Şti., bilgisayar destekli tasarım (CAD), bilgisayar destekli mühendislik (CAE), sonlu elemanlar analizleri (FEA), test ve ölçüm konularında uzman bir firmadır.

Sektör: Makina Müh.

Finartz Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Finartz 2016 yılında İstanbul’da kurulmuş bir fintech şirketidir. Türkiye’nin nakitsiz toplum vizyonunu sağlayacak yeniliklere odaklanmaktadır.

Sektör: Yazılım

Horizon İleri Endüstri Teknolojileri A.Ş.

Horizon, en iyi müşteri entegrasyonuyla yenilikçi çözümler üzerinde çalışma fikri üzerine kurulmuştur. Horizon, birden fazla platformda internet, mobil yazılım ve donanım teknolojilerinde uzmanlaşmış yaratıcı bir teknoloji ve yazılım geliştirme şirketidir. Farklı sektörlerdeki yerli ve global müşterileri için birçok yeni uzmanlık alanı getiren birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Sektör:  Tarım

İdea Öğrenim Teknolojileri Ticaret A.Ş.

Eğitim sektörüne 1994 yılında giren İDEA, 1999 yılından itibaren e-learning teknolojileri konusunda inovatif çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye’nin tek e-eğitim hazırlama aracını geliştirmiş olan İDEA, 2018’den sonra tamamen Bulut Teknolojilerine dayalı ve yapay zeka algoritmalı Online Sınav Sistemleri, Eğitim Yönetim Sistemleri, Sanal Sınıflar üzerine ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektör: Yazılım

Ideasoft Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

IdeaSoft 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcılarından biridir. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

Sektör: Yazılım

İnventron Elek. San. Tic. Ltd. Şti.

Uzman mühendis kadrosu ile şirketlerin donanım ve yazılım ihtiyaçlarını tek bir iş ortağı ile yapmanızı sağlamaktadır. Inventron özellikle gömülü sistemler alanındaki uzmanlığı ile elektronik cihaz üretimi ve cihaz yazılımları geliştirmenin yanı sıra, orta katman mimarileri ve kurumsal uygulamalar konusunda da hizmetler vermektedir.

Sektör: Yazılım

Kuantag Nanoteknolojiler Geliştirme ve Ürt. A.Ş.

Quantag Nanotechnologies, belirli pazarlara ileri teknoloji nano ürünler sunmaktadır. Endüstri / müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak özelleştirilmiş gelişmiş ürünler / çözümler tasarlamaktadır. Şirket şu anda özel kuantum noktaları ve ultra hassas sensörler aracılığıyla ürünlerin / markaların izlenmesine ve doğrulanmasına olanak tanıyan Quantum Tagging Teknoloji’ye odaklanmaktadır.

Sektör: Kimya

Furkan Nakıp Silva Yazılım

2000 yılından beri, Türkiye’de Ödemeler Ekosisteminde önmeli projelere imza atan ekibimiz ile, finans sektörü için projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Birikimimiz ve yeni kazanımlarımız ile ödeme sistemlerine değer katmak adına,  ödeme sistemleri oyuncularının tümü ile birlikte maksimum fayda sağlayacak şekilde gelişme gayreti içindeyiz. Küresel ödeme sistemlerinin yeniden dizayn edildiği bu günlerde, farklı teknolojiler içeren ödeme sistemlerini  ortak platformlarda birleştirmeyi hedefleyen projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Sektör: Yazılım

Medtec Bilgi Teknolojileri ve Yazılım A.Ş.

Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti ve verimlilik felsefelerini ilke edinmiş olan MEDTEC, dünyanın en büyük konteyner taşımacılığı firmalarından MSC Grubu bünyesinde yer almaktadır.

Lojistik süreçlerindeki zengin bilgi ve birikimiyle geliştirdiği teknoloji çözümlerini sunarak, iş süreçlerini iyileştirme ve proje yönetimi konularında hizmet vermektedir.

Sektör: Yazılım

Multinet Teknoloji A.Ş.

Intentiv, Fintech alanında pazara yön veren yenilikçi çözümler geliştirmek hedefiyle 2016 yılında kuruldu. Inventiv; Türkiye’de ‘Akıllı Kart Teknolojisi’ni kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler alanında kullanan ilk şirket olan Multinet Up’ın %100 iştirakidir. Multinet Up’ın kurulduğu tarih olan 1999 yılından itibaren elde ettiği tüm bilgi birikimi, deneyimi ve tecrübeli Bilgi Teknolojileri kadrosunun gücüyle yola çıkan inventiv, payd​aşlarına hayatı kolaylaştıra​n çözümler sunma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Sektör: Yazılım

Nerodata Yazılım Ltd. Şti.

Nerodata, büyük ölçekli işletmelerin veri toplama, büyük veri etkinleştirme ve iş analitiği ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayan büyük bir veri ve yazılım danışmanlık şirketidir. Sektörler arası uzmanlığı ile işletmelerin gelişim süreçlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Müşterileri arasında telekomünikasyon, finans, e-ticaret, perakende ve eğitim sektörlerinden birçok firma bulunmaktadır.

Sektör: Yazılım

Netmera Kaan Bingöl Ahmet Başaran Kollektif Şirketi

Netmera mobil uygulama ve web sistemlerinin kullanım ve gelirini artırmaya yönelik bir bulut servisidir. İş kullanıcılarına yönelik analitik, çok kanallı kampanya gönderimi ve otomasyonu araçları sunar. Yurt içinde ve yurt dışında banka, telekom operatörü, e-ticaret platformları gibi farklı sektörlerden çok sayıda marka tarafından kullanılmaktadır. Netmera, TEYDEB destekleri ve Ar-Ge projeleri ile hayata geçirilmiş, yüz milyonlarca mobil uygulama ve web sitesi kullanıcısından veri toplayan ve her ay milyarlarca kampanya mesajı gönderimi yapılan bir büyük veri platformudur. Tamamen açık kaynaklı yazılımlar kullanılarak, Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Uluslararası pazarda kabul gören Netmera ürünü, yapay zeka, derin öğrenme ve Ar-Ge ye dayalı yeni yetenekler eklenerek geliştirilmektedir.

Sektör: Yazılım

Okyanus Bilişim Teknolojileri

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Teknolojik gelişmeler ışığında iki ana alanda yatırımları bulunan firmamız, Bilgi güvenliği ve E-Pazarlama çözümleri alanında; bireysel ve kurumsal olmak üzere 30’a yakın ürünü ve sistemi öz kaynaklarıyla Türkiye’de üretmiştir. Tüm donanım ve yazılımları bünyesindeki Türk mühendisleriyle geliştiren firmamız; bilgi güvenliği alanında bireysel, özel ve kamu kurumlarının tamamının ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri üreten Türkiye’nin ilk bilgi güvenliği firmasıdır.

Sektör: Yazılım

Netoloji Yazılım A.Ş.

Netoloji, BPM – Kurumsal Süreç Yönetimi ve doküman yönetimi konusunda uzmanlaşmış yazılım firmasıdır. Operasyonel faaliyetlerini Türkiye’de İstanbul ve İzmir’de, Ar-Ge faaliyetlerini BÜDOTEK Teknopark’ta yürüten Netoloji, aynı zamanda yurtdışında ABD, İngiltere, Almanya, Bulgaristan, Rusya, Kanada, Azerbaycan, Ürdün, Suudi Arabistan ve Gürcistan’da  faaliyetini sürdürmektedir. Yetkin iş ortakları ile birlikte iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik bütünleşik çözümler sunmanın yanı sıra, iş çözümleri danışmanlığı da vermektedir.

Sektör: Yazılım

Ortus Yazılım Bilişim Enerji Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Ortus, müşteri memnuniyeti için yeni kanallar oluşturmak ve operasyonel verimlilik için tüm kanalları birleştirmek için oluşturulan bir Modüler ve Komple İletişim Platformudur.

Sektör: Yazılım

Politeknoloji Elektronik Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd.

Politeknoloji, konusunda 20 senelik deneyimli bir tecrübenin etkisiyle 2010 yılında kurulmuştur. Güç elektroniği ve endüstriyel elektronik konusunda faaliyet göstermektedir. Güç elektroniği konusunda yenilikçi teknolojileri geliştirerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Şirket, doğrultucular, eviriciler, statik frekans çeviriciler, gerilim regülatörleri (statik ve servo) ürünlerinin üretimi ile, telekom güç kaynakları, akü izleme sistemleri, güneş panelleri, Elektronik yükler, aktif ve pasif filtreler tasarımlamakta ve üretmektedir. Politeknoloji aynı zamanda Aitelong ve China Aviation firmasının temsilciliğini yapmaktadır.

Sektör: Elektrik- Elektronik

Pievision Teknoloji A.Ş.

Pievision 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan Durmaz Teknoloji AŞ’nin spin-off firmasıdır. Firmanın ana amacı yüksek katma değer içeren teknoloji konularında Ar-Ge faaliyetlerinde bulunmak ve ürünler ortaya çıkarmaktır. Firma hali hazırda 3 ana ürün gamında çok sayıda projede çalışmalarına devam etmektedir.

Sektör: Tıbbi Cihaz

Satelcom Wireless

Satelcom, çok sayıda sektörde Telekom servis sağlayıcıları, uydu servis kullanıcıları ve kurumsal müşterilerin karşılaştığı günümüzün en karmaşık kablosuz sorunlarına yönelik profesyonel telekom çözümleri sunmaya odaklanmış küresel bir RF Mühendislik, İnşaat ve Entegrasyon Hizmetleri şirketidir.

Sektör: Telekomünikasyon

PMA Bilişim Ve Ticaret Ltd. Şti.

PMA Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetimi ve müşteri odaklı çalışan ekibi ile kurumsal teknoloji çözümleri sağlamaktadır. Uzmanlık alanları; insan kaynakları – bordro yazılımları, makine öğrenmesi ve veri mühendisliğidir.

Sektör: Yazılım

SK Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti.

Temel hedefleri çağdaş ve dünyada her alanda önder bir Türkiye’nin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Bu doğrultuda SK Teknoloji, 1997 yılından itibaren yürüttüğü farklı ve hep daha iyisini hedefleyen projeleriyle her geçen gün tecrübe ve birikimlerini bir adım ileriye götürmüştür.

Sektör: Yazılım

Semtrio Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Sustainable Environmental Management ‘Sürdürülebilir Çevre Yönetimi’ anlamına gelen kelimelerin baş harflerinden ve de sürdürülebilirliğin çıkış noktası olan ‘Triple Bottom Line’ denilen sürdürülebilirliğin 3 temel hususu olan ‘Çevresel’, ‘Ekonomik’ ve ‘Sosyal’ indikatörlerinin manasını taşıyan Trio eki ile firma adı oluşturulmuştur ve firmanın çalışmalarının temelini yansıtmaktadır.

Türkiye’deki sürdürülebilirlik alanındaki boşluğu doldurmak ve bu sektöre yenilikçi çözümler yaratmak için firmanın amacı sürdürülebilirliği ölçülebilir kılmaktır.

Sektör: Yazılım

SK Robotik San. ve Tic. Ltd. Şti.

SK Robotik, yapay zeka ve robotik teknolojileri üzerine yaptıkları çalışmalar ve geliştirdikleri çözümler sayesinde, firmaların Endüstri 4.0 geçişine en uygun çözümleri geliştirmektedir.

Sektör: Robotik

Snapbytes Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

Resmi Atlassian Çözüm Ortağı olan Snapbytes Atlasssian ekosistemi çevresinde özel geliştirme, kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. CI / CD / Devops teknikleri konusundaki güçlü deneyimleri ile kuruluşların sürekli süreç iyileştirme hedeflerine ulaşmalarını ve hızlandırmalarını sağlamaktadır. Snapbytes dünya çapında ve yerel olarak çalışmaktadır.

Sektör: Yazılım

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektör: Finans

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax güçlü altyapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Ticimax, 4000 ‘in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.

Sektör: Yazılım

Veloxity Türkiye İrtibat Bürosu

2013 yılında Amerika’da kurulan Veloxity, mevcut mobil pazarlama uygulamalarını devrimci teknolojiler ve zorlayıcı analizler yoluyla aşmayı hedefleyen inovatif çözüm üreten bir kuruluştur. 2016 İstanbul’da ilk şubesi açılmıştır.

Sektör: Yazılım