Kuluçka Girişimcilerimiz

Kuluçka Girişimcilerimiz

BIART Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.

BIART, İş Zekası ,Veri Ambarı, Veri Görselleştirme ihtiyaçlarınız için en etkin çözümleri geliştirmek amacı ile 2020 yılında kurulmuştur.

Sektör: Yazılım

CrossByte Yazılım A.Ş

E-ihracat özelinde yazılım çözümleri üretirken , geliştirmeyi sürdürdüğü yazılım projeleri ile birlikte uçtan uca hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Sektör: Yazılım

DT Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Dt Medikal, yenilikçi,teknolojik,pratik fikirlerle “ortam havası sterilizasyonu” konusunda insan sağlığı odaklı ürünler ve projeler üretmektedir.KOSGEB ve BÜDOTEK destekleri ile yeni gelişen sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Sektör: Sağlık

Money Shower Teknoloji Araştırma Geliştirme San. Ve Tic. A.Ş

Money Shower dezenfeksiyon alanında yüksek teknoloji üreten, teknolojiyi odağına almış bir Ar-Ge ve inovasyon şirketidir. Alanında uzman mikrobiyolog ve makine mühendislerinin kontrolünde KOSGEB Ar-Ge ve inovasyon desteği ile üretim yapmaktadır.

Sektör: Yazılım

Potanet Teknoloji A.Ş.

PoSales bir sipariş ve e-dönüşüm yönetim sistemidir. Çok kanallı entegrasyon desteği ile, işletmelerin farklı yerlerde yaptığı satışları bir araya getirerek işletmelere hız ve verimlilik kazandırır. Pazar Yerleri, E-Ticaret Siteleri, anlık mesajlaşma uygulamaları, bayiler, mağazalar, satış elemanları, mail, telefon vb. kanallardan gelen satışları bir araya getirerek yönetilmesini kolaylaştırır.

Sektör: Yazılım

Restroid Yazılım ve Donanım Tic. San. A.Ş

Restroid, tek merkezden dokunmatik ekran, tablet ve akıllı telefonlar ile siparişlerinizi yönetebildiğiniz, yeni nesil EFT POS cihazlarıyla ödemelerinizi alabileceğiniz, Restoran Sipariş ve Ödeme Sistemlerinde uzmanlaşmış, yeni ama kendini bu işe adamış bir şirkettir.

Sektör: Yazılım

STEMXR Yazılım Ar-Ge ve Bilişim Hizmetleri Ticaret A.Ş

K12 seviyesinde ürün geliştirme ve pazarlama hizmeti vermek üzere, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) tarafından desteklenmeye değer görülmüştür. KOSGEB desteği ile kurulan şirketimizin majör çalışma faaliyeti STEM (Science, Engineering, Technology, Mathematics) temelli VR(Virtual reality), AR(Augmented reality) ve Simülasyon uygulamalarının üçünü bir arada içeren web portali geliştirmektir.

Sektör: Eğitim Teknolojileri

Vahaa Dikey Tarım Çözümleri ve Teknoloji A.Ş

Yılın her anı, mevsim gözetmeksizin tarım üretimi yapılabilecek dikey tarım konteynerleri üretmeyi hedefleyen Vahaa Dikey Tarım, hidroponik (topraksız) tarım yöntemi kullanarak sürdürülebilir üretimi teşvik edip, mobil uygulamalar aracılığıyla da kullanıcıların ilk günden tarım yapabilmesini hedeflemektedir. Tarım kimyasalı kullanımına gerek olmadığı için kişiler kendi pestisitsiz ürünlerini rahatlıkla üretebilecekler.

Sektör: Makine / Yazılım

Ön Kuluçka Girişimcilerimiz

NutzenTech - Inovative Technologies

NutzenTech, sürdürülebilir bir yaşam için insanlık yararına inovatif ve otonom teknolojiler üreten bir ekiptir. İlk projesi olan Çevreci İnsansız Hava Aracı ile patente tabii kendi tasarımı ve üretimi olan sistem inovatif ve otonom sistem ile beraber hava kirliliği oluşan alanda direkt olarak ölçümlerin alınıp, işlenip, müşteriye kirlilik haritası şeklinde verilmesini sağlamaktadır. Sensör sistemleri, insansız sistemler, IoT teknolojileri, yapay zeka konularında uzman ekibi ve geliştirdiği teknolojiler ile katma değer üretmeye devam edecektir.

Sektör: Çevre

Rotatics Engineering Solutions

İleri imalat teknolojilerini geliştirmek, yapay zeka ve makine öğrenmesi destekli endüstriyel otomasyon uygulamaları ile birlikte bunları Sanayi 4.0’a adapte etmek amacıyla kurulmuştur. Özek üretim ihtiyaçlarının giderilmesi için ileri malzeme bilgisine sahip ve imalat teknolojileri odaklı AR-GE girişimi olmaktır.

Sektör: Makine