İş Analisti – Ekol Yeni Nesil Teknoloji Hizmetleri A.Ş.


İş Analisti – Ekol Yeni Nesil Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

GENEL NİTELİKLER

BUDOTEK Teknopark’ta yer alan şirketimizdeki İş Analizi ekibimizi, üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ve en az üç yıl tecrübesi olan iş analistleri ile genişletmek istiyoruz. Ağırlıklı olarak çok uluslu projelerde görev alacak çalışma arkadaşımızın; seyahat engeli olmamasını bekliyoruz. İngilizceyi iş yazışmaları ve analiz dokümanlarında kullanacak kadar iyi yazmasını; yüz yüze iyi iletişim sağlayacak kadar konuşabilmesini; telekonferans ile yapılan toplantılarda İngilizce iletişim kurabilmesini istiyoruz.

Aramıza katıldığında, sadece müşterilerle değil, yazılımcılarla da iyi çalışma ilişkileri kurabilmesini ve ekibimize çabuk uyum sağlamasını ve entegre olmasını umut ediyoruz. İşin ucunu müşteriden çıkacak fikirden, tamamlanmış ürüne kadar tutmasını ve takip etmesini ve sorumluluk almaktan çekinmemesini bekliyoruz.

Teknik olarak da, yazılımcıların ne yaptığını anlayacak kadar yazılım teknolojilerine aşinalık; kendi sorgularını yazacak kadar da SQL bilgisi beklentimiz var.

İŞ TANIMI

Çok uluslu projelerde, ekipler arası uzlaşma sağlamak ve kapsam belirlemek,

Çoklu sistemlerin entegrasyonunu içeren projelerde, ekipler arası görev dağılımını sağlamak ve takibini yapmak.

Yazılımcılarla birlikte teknik tasarım ve modelleme toplantılarına katılıp, gerektiğinde yönlendirici rol almak.

Tasarlanan geniş çaplı sistemde, etki analizi yapmak ve sonuçlarını ilgili ekiplerle paylaşmak; sonuçları ilgili sistemlerin analiz dokümanlarına yansıtmak.

Fonsiyonel testleri gerçekleştirmek, kullanıcı kabul testlerini yönetmek, geçişleri koordine etmek, canlı sistemi takip etmek ve bakım desteği sağlamak.

Başvurmak için https://www.linkedin.com/jobs/view/2432169365 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Başlığı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir